menu

Wyszukiwanie zaawansowane

Sprzedaż

Joanna Miśko

Kierownik Projektów

+48 601 144 133 joanna.misko@amb.pl

Edyta Szustak

Klejenie wielkopowierzchniowe

+48 607 326 556 edyta.szustak@amb.pl

Grzegorz Szypulski

Dozowanie w elektronice

+48 691 691 664 grzegorz.szypulski@amb.pl

Krzysztof Bernaciak

Dozowanie precyzyjne

+48 691 691 852 krzysztof.bernaciak@amb.pl

Wawrzyniec Śmigielski

Dozowanie precyzyjne

+48 533 204 264 wawrzyniec.smigielski@amb.pl

Liliana Trawińska

Aktywacja powierzchni, plazmowanie

+48 794 790 099 liliana.trawinska@amb.pl

Mariusz Zawierucha

Aktywacja powierzchni, fluorowanie

+48 732 577 082 mariusz.zawierucha@amb.pl

Agnieszka Bernaciak

Wylewane uszczelki piankowe

+48 601 767 967 agnieszka.bernaciak@amb.pl

Marek Bernaciak

Nowe wdrożenia, projekty

+48 605 631 531 marek.bernaciak@amb.pl

Serwis

Robert Główczyński

Serwis urządzeń NORDSON DIMA

+48 601 560 040 robert.glowczynski@amb.pl

Piotr Kaczmarzyński

Dozowniki precyzyjne i elektronika

+48 794 900 298 piotr.kaczmarzynski@amb.pl

Maciej Bernaciak

2K, wysokie ciśnienia

+48 663 664 660 maciej.bernaciak@amb.pl

Bartłomiej Bugajny

Dozowanie objętościowe, bezkontaktowe

+48 783 113 567 bartlomiej.bugajny@amb.pl

Jarosław Przybylski

Szef Serwisu

+48 691 691 650 jaroslaw.przybylski@amb.pl

Bartosz Węcławek

Dozowniki klejów i uszczelniaczy

+48 500 290 324 bartosz.weclawek@amb.pl

Logistyka

Tomasz Cyzman

Logistyka, zamówienia

+48 533 173 397 tomasz.cyzman@amb.pl

Edyta Sosnowska

Rozliczenia, płatności

+48 786 231 404 edyta.sosnowska@amb.pl


AMB TECHNIC
ul. Zakładowa 15, 62-600 Koło
NIP: 666-100-31-97
Regon: 310195972

Tel.: (+48) 63-261-62-67
Tel.: (+48) 63-272-09-70
Tel.: (+48) 63-272-06-91
Fax: (+48) 63-261-62-75