TEC Warszawa 2015

Kategoria: AMB Technic / Data: 13 czerwca 2015

AMB Technic był głównym sponsorem seminarium TEC Warszawa 2015. Event odbył się 21 maja i znacznie przewyższył poprzednią edycję ilością uczestników. W wydarzaniu wzięło udział około 600-650 osób, w tym 250 reprezentujących wystawców oraz około 350-400 gości.
Podczas spotkania odbył się wykład pana Marka Bernaciaka pt. „Wielozakresowe dozowanie płynów 1K i 2K w elektronice”. W swoim wystąpieniu p. Marek mówił o dozowaniu płynów jako ciągle niedocenianym procesie w technologii montażu, również w elektronice. Pomimo faktu, że właśnie w elektronice dozowanie precyzyjne rozwija się najszybciej. Prelegent w swoim wystąpieniu przywołał zagadnienie wielozakresowości, która jak twierdził, jest oczekiwana jako rozwiązanie uniwersalne. „Z założenia ma ona zabezpieczyć inwestycję przed zagrożeniem „nietrafnością”, bo mit wielozakresowości ma się jak dotąd znakomicie” – mówił w wywiadzie dla evertiq.pl.
Wydarzenie cieszyło się takim zainteresowaniem, że już ruszyły zapisy i rezerwacja stolików na przyszły rok. Seminarium odbędzie się najprawdopodobniej 19 maja 2016 r. Zapraszamy.