menu

Wyszukiwanie zaawansowane

Doświadczenie

Firmy współpracujące z AMB Technic otrzymują pewność nie tylko, iż dostarczony sprzęt będzie działał, zaś w przypadku wystąpienia problemów, w wielu wypadkach dostarczony zostanie zamiennik. Nasi Klienci mają mieć pewność, że nawet w czasie tak newralgicznych sytuacjach, jak awaria istniejacych lub rozbudowa linii produkcyjnej o nowe elementy, płynność pracy nie zostanie zakłócona. Jako specjaliści w naszej branży znamy doskonale urządzenia, których używają nasi klienci, dzięki czemu możemy usunąć prawie każdą awarię szybko i sprawnie. Współpraca z AMB Technic ma oznaczać spokojny sen, że Wasze zlecenie zostanie wykonane na czas.

W chwili sprzedaży urządzenia, współpraca z Klientem dla nas się dopiero zaczyna, nie kończy!

Wybór właściwej technologii dozowania

Współpracując z AMB Technic, klienci otrzymują stałą opiekę gwarancyjną na okres do 10 lat. Dzięki prezentacjom maszyn i możliwości przetestowania ich w działaniu, kontrahenci mają pewność od chwili zakupu, że dokonali słusznej decyzji. Testy produkcyjne umożliwiają sprawdzenie maszyn w warunkach, w jakich będą używane. W przypadku wystąpienia awarii, AMB Technic jest w stanie dostarczyć zamienniki urządzenia na czas jego naprawy. Co więcej, członkowie zespołu naszej firmy są zawsze gotowi do udzielenia wskazówek, zarówno przy zakupie, jak i dalszej eksploatacji naszych urządzeń. Współpraca z AMB Technic nie ogranicza się jedynie do zakupu nowego sprzętu. Wierzymy w długoterminową wymianę doświadczeń i wsparcie!

Jesteśmy specjalistami w dozowaniu płynów

To jest nasza praca, lubimy ją. Lubimy, gdy nasi Klienci nie muszą się brudzić. Mamy mnóstwo zabawy i z ciekawością rozwiązujemy nowe zadania.

Nasi klienci muszą mieć korzyść, gdy od nas kupują

Oszczędność na materiale, ograniczenie kosztów pracy i eliminacja zbędnych operacji – metod jest wiele, cel pozostaje ten sam.

Jesteśmy najlepsi i chcemy takimi pozostać

Konkurujemy zaangażowaniem, profesjonalizmem i poświęceniem. Ciągle się uczymy. Nie oszczędzamy na kosztach szkoleń, targów i konferencji.

Bierzemy odpowiedzialność za to, co sprzedamy

Nie uciekamy, nie wyłączamy telefonów, nie robimy uników. Nie kłamiemy, nie podpuszczamy klientów na tanie, łatwe do sprzedania rozwiązania. Nie ukrywamy ograniczeń technologicznych, kosztów eksploatacji. Dajemy gwarancję, że technologia będzie działać

Jesteśmy nowocześni

Dobieramy nowoczesnych partnerów, dysponujących i wdrażających najnowsze technologie

Inwestujemy

Mamy największe w Polsce laboratorium dozowania i cały czas je powiększamy. Dysponujemy sprzętem demonstracyjnym i rozwijamy nasz park maszynowy.